Exceptional 6 Bed-Rooms Villa At Anse Marcel
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Exceptional 6 Bed-Rooms Villa At Anse Marcel Grand Case med 6 sovrum, som ligger mindre än 550 meter från National Nature Reserve of St. Martin, har en privat pool och kan ta emot upp till 12 gäster.
Den här villan med 6 badrum erbjuder ett väldigt bra läge inom 15 minuter med bil från Fort Saint Louis och inom 2 km från Caye Verte. Denna villa erbjuder närhet till Pic du Paradis, som ligger cirka 4 km bort. Gästerna kan också besöka Fjärilsfarm, som ligger ungefär 10 minuters bilresa bort.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök på boendet. Restaurangen Le Calypso, som serverar italienska rätter, är belägen mindre än 600 meter bort.
- Flygplatser
- St Martin Esperance Flygplats6 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Exceptional 6 Bed-Rooms Villa At Anse Marcel?
Ja, Exceptional 6 Bed-Rooms Villa At Anse Marcel erbjuder Wi Fi. - ❓
Finns det ett kök på Exceptional 6 Bed-Rooms Villa At Anse Marcel?
Ett komplett kök finns på Exceptional 6 Bed-Rooms Villa At Anse Marcel. - ❓
Tillåter Exceptional 6 Bed-Rooms Villa At Anse Marcel husdjur?
Exceptional 6 Bed-Rooms Villa At Anse Marcel tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Exceptional 6 Bed-Rooms Villa At Anse Marcel?
Ja, en bubbelpool finns på Exceptional 6 Bed-Rooms Villa At Anse Marcel. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
I villan kan du utforska Grand Cases viktigaste landmärken, inklusive Fort Saint Louis (7 km), Fjärilsfarm (4 km) och Caye Verte, som finns inom 10 minuters bilresa.